Για τη Συμμαχία Σερραίων: Οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι

Για τη Συμμαχία Σερραίων: Οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι

Την Κυριακή 5 Μαΐου 2019 το μεσημέρι ο επικεφαλής της δημοτικής παράταξης

και υποψήφιος δήμαρχος Σερρών κ. Αλέξανδρος Χρυσάφης κατέθεσε το συνδυασμό του «Συμμαχία Σερραίων».

Συνοδευόμενος από μέλη του συνδυασμού κατέθεσε ένα πλήρες ψηφοδέλτιο,

πολυσυλλεκτικό, νεανικό, φρέσκο και άφθαρτο.

Ένα ψηφοδέλτιο από καταξιωμένα πρόσωπα που προέρχονται από όλες τις πολιτικές,

κοινωνικές, επαγγελματικές και πολιτιστικές ομάδες του τόπου μας.

Αναλυτικά όλα τα ονόματα:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

1 ΚΑΡΑΔΕΡΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΙΜΕΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2 ΛΕΪΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

3 ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

1 ΓΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3 ΚΟΤΣΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΗΣ

1 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

2 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΡΩΝ

1 ΑΒΡΑΜΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΥΡΩΝΑ

2 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

4 ΑΝΑΤΟΛΑΚΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5 ΑΠΤΑΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΟΛΩΝΑ

6 ΒΕΡΡΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 ΒΛΑΧΟΥ – ΙΚΙΟΥΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΗΛΙΑ

8 ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΗΛΙΑ

9 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

11 ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12 ΔΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13 ΔΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14 ΕΞΕΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ (ΟΔΥΣΣΕΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

17 ΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18 ΚΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19 ΚΑΜΕΛΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20 ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21 ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ – ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24 ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25 ΜΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

26 ΜΙΣΙΡΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27 ΜΠΑΜΠΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

28 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΡΑΦΑΗΛ

29 ΝΥΧΤΟΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

30 ΠΑΛΑΖΗ – ΤΣΟΧΑΤΖΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31 ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

32 ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

34 ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

35 ΡΙΖΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΣΑΑΚ

36 ΡΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

37 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

38 ΣΑΡΗ – ΓΚΕΝΤΣΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

39 ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

40 ΣΙΜΗΤΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

41 ΤΑΪΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

42 ΤΑΜΟΥΤΖΙΔΟΥ – ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

43 ΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

44 ΤΣΕΡΤΣΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

45 ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                   

46 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

47 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

48 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΖΟΡΜΠΑΣ) του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

1 ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΛΙΓΟΥΛΑΣ) του ΑΝΕΣΤΗ

2 ΚΕΡΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΛΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΜΕΡΕΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

5 ΣΟΥΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ

2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

3 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ

4 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5 ΜΩΫΣΙΔΟΥ – ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

7 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΣΠΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

1 ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΗΝΑΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2 ΚΟΛΙΑΣΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

4 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

6 ΦΕΓΓΟΜΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ

1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3 ΣΑΛΜΑ – ΚΕΣΣΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ – ΚΑΒΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5 ΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

6 ΧΑΤΖΗΞΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

1 ΒΕΛΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2 ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΛΥΓΕΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3 ΜΑΡΑΓΓΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

4 ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6 ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7 ΣΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ

1 ΓΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΣΟΦΡΩΝΙΟΥ

3 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ

4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ – ΤΑΥΛΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

4 ΚΙΟΣΕ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5 ΚΟΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ  (ΧΑΡΗΣ) του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

7 ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8 ΣΕΚΙΖΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΙΣΤΟΣ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2 ΔΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΚΟΦΟΤΟΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6 ΤΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΤΑΡΠΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5 ΤΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΘΩΜΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΡΩΝ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΩΥΣΗ                       

2 ΓΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                       

4 ΔΡΟΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ                                         

5 ΕΛΙΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ                        

6 ΖΑΛΙΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                   

7 ΖΓΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                                      

8 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ – ΤΣΟΧΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  

9 ΚΟΥΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                           

10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΣΑΑΚ                       

11 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                 

12 ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                  

13 ΜΕΡΕΜΕΤΙΔΟΥ – ΤΣΕΡΠΕΣΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    

14 ΜΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                         

15 ΝΙΓΔΕΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                    

16 ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 

17 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                                  

18 ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               

19 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                           

20 ΤΣΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                 

21 ΤΣΙΑΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                          

22 ΦΡΑΓΓΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΟΛΥ) του ΣΩΚΡΑΤΗ                          

23 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

1 ΕΛΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ – ΠΑΛΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

5 ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6 ΤΣΙΓΚΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ

1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗ – ΞΕΝΟΔΟΧΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΜΙΧΑΗΛ

2 ΚΟΜΝΙΑΝΙΔΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3 ΠΡΑΓΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4 ΣΤΟΪΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

5 ΤΣΟΥΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑΣ

1 ΓΙΑΡΙΜΗ – ΜΠΑΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       

4 ΜΑΡΓΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ   

6 ΝΙΚΟΥΔΗ – ΑΣΗΜΩΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7 ΤΣΙΡΙΚΟΛΙΑ- ΜΠΑΡΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

1 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3 ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗ – ΧΑΡΤΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4 ΓΚΟΝΤΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5 ΔΟΦΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΠΙΤΚΑ – ΠΟΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΕΣΤΩΡ

7 ΤΑΤΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ            

8 ΤΣΕΠΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

9 ΤΣΙΤΡΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ